سبدخرید 0 (مجموع) Total 0 ﷼
 x 

سبد خرید خالی است!

یک سوال در مورد این محصول

کلاس آشنایی با راکت پینگ پنگ و نحوه انتخاب راکت مناسب

دسترسی: محصول در انبار موجود نیست!

راکت اصلی ترین و تاثیر گذارترین وسیله در تنیس روی میز می باشد بطوریکه داشتن یک راکت خوب می تواند به طور چشمگیری سطح کیفی یک ورزشکار را, در مقایسه با یک ورزشکار در سطح بازی مشابه, بالا ببرد. راکت از اجزاء مختلفی تشکیل شده که همگی آنها بطور مستقیم بر نحوه عملکرد یک ورزشکار تاثیر گذار می باشد. بعنوان مثال راکت با رویه ضخیم تر بعنوان یک راکت قدرتی شناخته می شود در حالیکه راکت با رویه نازکتر بصورت یک راکت کنترلی شناخته می شود.

از طرفی, در طی چند دهه گذشته پیشرفت تکنولوژی تاثیر بسیار زیادی بروی سطح کیفی ورزش پینگ پنگ داشته است, که در این میان راکت بیشترین بهره را از این پیشرفت چه به لحاظ ساختاری و چه به لحاظ عملکردی برده است. این مسئله باعث شده است که امروزه راکتهای متنوع زیادی با ویژگیهای متمایزی, توسط تولید کنندگان مختلف تولید و روانه بازار شوند. این مسئله بهمراه قیمت نسبتا بالای راکتهای امروزی باعث شده تا مسئله انتخاب یک راکت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد بطوریکه یک انتخاب نادرست علاوه بر تحمیل هزینه زیاد ممکن است که کمکی به افزایش سطح کیفی ورزشکار نکند.

بطور کلی نحوه انتخاب یک راکت باید بگونه ای باشد که در راستای انتظارات, سبک و سطح بازی ورزشکار باشد بطوریکه باعث افزایش عملکرد ورزشکار در مقایسه با یک ورزشکار همتراز شود. در این میان بعضی از ورزشکاران در انتخاب یک راکت سعی می کنند تا جدیدترین و بروزترین راکت و یا گرانترین راکت را انتخاب نمایند و یا ترجیح می دهند که راکتی را که ورزشکار مورد علاقه اشان استفاده می کند را استفاده کنند, بدون اینکه توجهی به سطح بازی خود و انتظارات خود از پینگ پنگ داشته باشند. این مسئله نه تنها کمکی به ورزشکار نمی کند بلکه ممکن است هزینه های زیادی علاوه بر کاهش سطح بازی به ورزشکار تحمیل نماید.

و اما پارامترهایی که در انتخاب راکت موثر می باشند شامل:

1.       تاثیر وزن در عملکرد راکت

2.       تاثیر رویه راکت در عملکرد راکت

3.       تاثیر نرمی و سفتی رویه و تیغه در عملکرد راکت

4.       سبک بازی ورزشکار

در این راستا گروه پزشکی ورزشی برنا اقدام به برگزاری کلاس آموزشی برای افراد علاقه مند به پینگ پنگ و ورزشکاران نموده است تا بتوانند از طریق آشنایی کامل با اجزاء و ساختار تشکیل دهنده راکت یک انتخاب صحیح و مناسب, متناسب با نیاز خود داشته باشند. این کلاس به گونه ای تنظیم شده است که ورزشکار بتواند پیش از خرید, راکت مناسب خود را انتخاب نماید و سپس اقدام به خرید راکت کند. این مسئله باعث می شود که ورزشکار به یک روش استاندارد جهت ارزیابی راکتهای مختلف برسد و تاثیر آنرا بر عملکرد خود ببیند, و از سر درگمی خود در زمان خرید راکت بکاهد.

لازم بذکر است که این کلاس بصورت یک جلسه و بمدت یک ساعت و نیم و بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

درباره تجهیزات پینگ پنگ

تماس با برنا

  تهران- نارمک- بالاتر از چهارراه سرسبز(مترو سرسبز)- نبش خیابان مظاهری- مرکز خرید عترت- شماره 14

 76870270-77135292

شبکه های اجتماعی ما

اینستا گرام: bornasportshop

کانال آپارات: aparat.com/bornasport

ساعات کاری برنا

  • شنبه - پنج شنبه: 10 الی 21
  • جمعه:16 الی 21
  • مراجعه حضوری امکان پذیر است

Offcanvas Menu