|
سبدخرید 0 (مجموع) Total 0 ﷼
 x 

سبد خرید خالی است!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اگر به تازه گی به اسکیت برد علاقه مند شده اید, لذا آشنایی با انواع مختلف اسکیت بردها تا اندازه زیادی می تواند به شما در خرید یک اسکیت برد مناسب کمک نماید. اسکیت بردها در چهار شکل تولید می شوند, که هریک از این اسکیت بردها برای سبک خاصی از اسکیت بردینگ مناسب می باشد. از اینرو, می توان گفت که اسکیت بردی را که انتخاب می کنید تا حد زیادی باید متناسب با سبک اسکیت بردینگ شما باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بطور کلی, اسکیت بردها از پنج قسمت اصلی زیر تشکیل می شوند. هر اسکیت برد استانداردی حداقل دارای پنج قسمت زیر می باشد, که البته در بعضی از مدلها, مخصوصا مدلهای الکتریکی, امکان دارد قسمتهایی به آن نیز اضافه شود. این پنج قسمت شامل:

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مسلما یکی از مهمترین قسمتهای اسکیت برد, تخته اسکیت برد می باشد, جائیکه پا مستقیما روی اسکیت برد قرار می گیرد. پهنای تخته اسکیت برد معمولا بین 15 تا 27 سانتیمتر, بسته به نوع اسکیت برد متغیر می باشد و عمدتا از 7 لایه چوب بهمراه رزین, کربن فایبر و یا پلاستیک ساخته می شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اسکیت برد یک وسیله ورزشی و تفریحی مهیج می باشد, که عمدتا در ایران در میان نوجوانان و جوانان رواج دارد. کار با این وسیله جذاب عمدتا نیاز به مهارت تعادلی و چابکی بالایی دارد و از جمله مزایایی کار با آن می توان به افزایش تعادل, چابکی و اعتماد بنفس در انجام حرکات ورزشی اشاره نمود.

تماس با برنا

  تهران- نارمک-خیابان آیت- بالاتر از چهارراه سرسبز(مترو سرسبز)- نبش خیابان مظاهری- مرکز خرید عترت- شماره 14

 76870270-77135292

شبکه های اجتماعی ما

اینستا گرام: bornasportshop

کانال آپارات: aparat.com/bornasport

ساعات کاری برنا

  • شنبه - پنج شنبه: 10 الی 21
  • جمعه:16 الی 21
  • مراجعه حضوری امکان پذیر است

Offcanvas Menu