|
سبدخرید 0 (مجموع) Total 0 ﷼
 x 

سبد خرید خالی است!

جدیدترین کش ورزشی و تی آر ایکس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

این آسیب دیدگی یک از آسیب های متداول شانه در فعالیتهای ورزشی می باشد که تولید درد در شانه می کند. واژه جداشدگی شانه اشاره به آسیب لیگامانهای مفصل آکرومیوکلاویکیلار (Acromioclavicular (AC)) دارد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آماس کیسه های مفصلی شانه یکی از عوامل رایج درد شانه می باشد که با التهاب تاندون روتاتور کاف در ارتباط می باشد. مخصوصا, آماس کیسه های مفصلی شانه, ورم ساختاری به نام بیورسا ساب آکرومیال (Subacromial bursa) می باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در رفتگی شانه یکی از آسیبهای شایع شانه در ورزشهای پربرخورد مانند ورزشهای رزمی و راگبی می باشد. در رفتگی شانه با درد شدیدی همراه می باشد و درمان در بیمارستان جهت بازگردانی آناتومی نرمال ضروری می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آسیب روتاتور کاف یکی از دلایل عمده درد شانه می باشد. این عارضه معمولا با ورم آغاز می شود, که اغلب به التهاب تاندون روتاتور کاف ارجاع داده می شود. عضلات روتاتور عضلات کوچکی می باشند (Subscapularis, Supraspinatus, Infraspinatus and Teres minor) که در اطرف مفصل شانه قرار دارند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آهکی شدن التهاب تاندون روتاتور کاف یکی از دلایل نسبتا عمده درد شانه می باشد که تشخیص آن از التهاب تاندون روتاتور کاف یا پارگی روتاتور کاف مشکل می باشد. علت این عارضه نسبتا متداول, به طور کامل شناسایی نشده است. از آنجایکه از نام این بیماری بر می آید, این عارضه در نتیجه رسوب آهک در تاندون روتاتور کاف شانه رخ می دهد.

جستجو در مقالات

مطالب پیشنهادی

تماس با برنا

  تهران- تهرانپارس- خیابان 196 غربی- مابین فلکه سوم تهرانپارس و اتوبان باقری- پلاک 83

 77135292-77710894

ساعات کاری برنا

  • شنبه - پنج شنبه: 10 الی 21
  • جمعه:16 الی 21
  • مراجعه حضوری امکان پذیر است

فروشگاه برنا اسپرت