|
سبدخرید 0 (مجموع) Total 0 ﷼
 x 

سبد خرید خالی است!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در د مفصل ساکروایلیاک یکی از دردهای مربوط به کمر می باشد که مربوط به بخش لگن کمر (Pelvis) می باشد و سناریوهای متعددی باعث بوجود آمدن این درد می شود مانند جراحت ناشی از تصادف, جهت گیری نامناسب بیومکانیکی بدن, تغییرات هرمونی در زمان بارداری خانم هاو یا امراض ورم مفصلی.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

کشیدگی عضله کشاله ران یکی از رایج ترین آسیب های ورزشی مخصوصا ورزش فوتبال می باشد. منظور از کشیدگی در واقع کشیدگی عضله اداکتور (عضلاتی که در حرکت به طرفین پا, وظیفه جمع کردن پا به داخل را دارند) که در در داخل ران واقع شده است می باشد. گروه عضلانی اداکتور (Adductor) از پنج عضله زیر تشکیل شده است:

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آسیب گیلمور ران یکی از آسیب های رایج ورزشهای ضربه ای مانند فوتبال, فوتبال اسکاتلندی و راگبی می باشد. این بیماری به افتخار جری گیلمور (Jerry Gilmore) جراح لندنی که در سال 1980 میلادی این عارضه را تشخیص داد نام گذاری شده است. این آسیب دیدگی معمولا با نام های فتق ورزشی (Sport Hernia) و پابلژیا ورزشکار (Athletic Pubalgia) نیز نامیده می شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

درد در جلوی هیپ ممکن است در نتیجه کشیدگی عضله فلکسور هیپ (عضله ای که باعث حرکت رو به جلو هیپ می شود) باشد. عضله ایلیوسواس متداولترین عضله متاثر می باشد. عضله ایلیوسواس متشکل از عضله های ایلیاکوس (Iliacus) و سواس (Psoas) می باشد.

جستجو در مقالات

مطالب پیشنهادی

تماس با برنا

  تهران- تهرانپارس- خیابان 196 غربی- مابین فلکه سوم تهرانپارس و اتوبان باقری- پلاک 83

 77135292-77710894

ساعات کاری برنا

  • شنبه - پنج شنبه: 10 الی 21
  • جمعه:16 الی 21
  • مراجعه حضوری امکان پذیر است

فروشگاه برنا اسپرت