|
سبدخرید 0 (مجموع) Total 0 ﷼
 x 

سبد خرید خالی است!

بهترین راکت پینگ پنگ آموزشی و تفریحی برای سال 1399

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در این سری از معرفی بهترین راکتهای پینگ پنگ توسط برنا اسپرت, به بررسی 6 مدل از راکتهای پینگ پنگ مناسب برای کلاسهای آموزشی و یا تفریحات خانوادگی می پردازیم. اگر قصد خرید یک راکت پینگ پنگ را دارید, مطالعه این بخش شاید بتواند یک راهنمایی کوچکی در زمان خرید راکت پینگ پنگ به شما بکند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

براساس قوانین فدراسیون جهانی تنیس روی میز (پینگ پنگ), در مسابقات رسمی نمی توان از یک تیغه بدون روکش استفاده نمود و باید هر دو طرف تیغه توسط یک رویه لاستیکی پوشیده شده باشد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رسیدن به عملکرد خوب در ورزش‌‌های مدرن بدون تجهیزات با کیفیت بالا قطعا غیرممکن است. اگر‌چه تفاوتی میان تجهیزات مورد نیاز بازیکنان حرفه‌ای و مبتدی وجود دارد اما هردوی آن‌ها تجهیزات استاندارد و ایمن برای نشان دادن بهترین عملکرد خود می‌طلبند. مشخصا یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین وسیله بازی تنیس روی میز یا پینگ پنگ, میز آن است  و میز با کیفیت پایین و ابعاد غیرمتعارف و ریباندهای غیرقابل کنترل توپ حتی لذت را هم هنگام بازی برای ما به ارمغان نمی‌آورد. به همین منظور فدراسیون جهانی تنیس روی میز‌ (‌‌ITTF) استانداردهایی برای بازی‌‌های رسمی و غیره تعیین کرده است.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جدای از اینکه یک پینگ پنگ باز حرفه ای یا تازه کار باشید, زمانیکه قصد خرید یک راکت پینگ پنگ را دارید, با یک جستجوی ساده متوجه خواهید شد که راکتهای متنوعی با رنج قیمتی گوناگونی موجود می باشند. لذا, این مسئله ممکن است که باعث سردرگمی شما, مخصوصا اگر تازه کار باشید, در زمان انتخاب و خرید یک راکت پینگ پنگ شود. در این هنگام, ممکن است که از خود بپرسید که چگونه می توانید یک راکت پینگ پنگ مناسب انتخاب نمائید. برای پاسخ به این سوال, کافیست که یک اطلاعات اولیه در ارتباط با راکتها داشته باشید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

راکت تنیس روی میز (یا بعبارت دیگر راکت پینگ پنگ) , ضروری ترین وسیله ورزشی مورد استفاده توسط یک تنیس باز (پینگ پنگ باز) می باشد که در آمریکا به آن Paddle, در انگلیس و هند Bat و در اصطلاحات فدراسیون جهانی تنیس روی میز به آن راکت Racket می گویند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

اگر حوصله تان, پس از یک روز کسل کننده, سر رفته و یا اگر بدنبال یک سرگرمی مهیج می گردید, تنیس روی میز و یا به اصلاح آسیای شرقی ها پینگ پنگ, یک انتخاب مناسب برای شما می باشد. این ورزش, که روی یک میز با ابعاد مشخص انجام می شود, حداقل به دو نفر جهت انجام نیاز دارد. همچنین, تجهیزات مورد نیاز برای این ورزش یک میز پینگ پنگ با تور پینگ پنگ دو عدد راکت پینگ پنگ و توپ پینگ پنگ می باشد.

جستجو در مقالات

مطالب پیشنهادی

تماس با برنا

  تهران- تهرانپارس- خیابان 196 غربی- مابین فلکه سوم تهرانپارس و اتوبان باقری- پلاک 83

 77135292-77710894

ساعات کاری برنا

  • شنبه - پنج شنبه: 10 الی 21
  • جمعه:16 الی 21
  • مراجعه حضوری امکان پذیر است

فروشگاه برنا اسپرت