|
سبدخرید 0 (مجموع) Total 0 ﷼
 x 

سبد خرید خالی است!

جدیدترین زانوبندها

مزایای استفاده از دستکش بدنسازی (دستکش نیمه)

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اگر علاقه مند به وزنه زدن می باشید و بطور پیوسته باشگاه می روید بدون شک به یک دستکش بدنسازی جهت افرایش راندمان در زمان تمرین و پیشگیری از پینه زدن دستان نیاز خواهید داشت. در ادامه این مقاله به معرفی مزایای استفاده از دستکش بدنسازی در زمان تمرین می پردازیم.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مچ‏بند یکی از ابزارهایی است که برای حفظ تماس دست با میله و بالا کشیدن بهتر وزنه‏ ها بکار می‏رود. ابزارهای بالا کشیدن وزنه برای حمایت از بدن شما در مقابل فشارهای زیاد و مختلف طراحی شده‏ اند. این وسایل برای استفاده شما در زمان تمرین با وزنه‏ های سنگین در نظر گرفته شده‏ اند. بدنسازان و وزنه‏ برداران بیشترین استفاده را از این وسایل خواهند برد. عمده‏ ترین دلیل استفاده این ورزشکاران از چنین وسایلی، وزنه‏ های غیرمتعارفی است که این افراد برای تمرین انتخاب می‏کنند و این انتخاب سبب در معرض خطر قرار گرفتن سلامتی بدن آنان می‏شود. با استفاده از وسایل خاص با استاندارهای مناسب ریسک خطر برای بدن خود را در تمرینات کاهش می‏ دهید.

خرید شکم بند لاغری

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

افزایش وزن یکی از معضلات امروزه بسیاری از مردم, بویژه ما ایرانیها بواسطه مصرف بیش از حد برنج و سایر غذاهای پرکالری, می باشد. این معضل معمولا بصورت ظاهری, خود را بصورت چربیهای دور شکمی در بسیاری از مردم خود را نشان می دهد, به گونه ایکه باعث رنجش افراد دارای اضافه وزن می شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

زانوبند, امروزه بطور وسیعی بمنظور پیشگیری از آسیب ورزشی, کاهش درد و یا فرایند توانبخشی توسط افراد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. فارغ از اینکه, به چه دلیل از زانوبندها استفاده می کنید, عموما زانوبندها به دو صورت جلو باز و جلو بسته تولید می شوند که هر یک از این دو دسته زانوبندها دارای کاربرد مجزایی می باشند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

باندهای‏ کشی زانو (زانوبند بدنسازی) ایمنی ورزشکار را حین فعالیت‏های ورزشی با افزایش بسیار زیاد مقدار پشتیبانی و با حالت فنری خود تا انتهای حرکات تأمین می‏کنند. باندهای‏ کشی شما را قادر می‏سازند تا با وزنه‏ های سنگین‏تر تمرین کنید. در نتیجه باندکشی  زانو نه تنها یک ضرورت برای ایمنی است بلکه آنها به انجام حرکات در وزنه های سنگین‏تر کمک می‏کنند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

زانو, به طور حتم, پیچیده ترین مفصل موجود در بدن انسان می باشد که در زمان ایستادن, حدود 80 درصد نیرویی که از طرف وزن بدن اعمال می شود را به خود جذب می کند.

جستجو در مقالات

مطالب پیشنهادی

تماس با برنا

  تهران- تهرانپارس- خیابان 196 غربی- مابین فلکه سوم تهرانپارس و اتوبان باقری- پلاک 83

 77135292-77710894

ساعات کاری برنا

  • شنبه - پنج شنبه: 10 الی 21
  • جمعه:16 الی 21
  • مراجعه حضوری امکان پذیر است

فروشگاه برنا اسپرت