افزایش وزن یکی از معضلات امروزه بسیاری از مردم, بویژه ما ایرانیها بواسطه مصرف بیش از حد برنج و سایر غذاهای پرکالری, می باشد. این معضل معمولا بصورت ظاهری, خود را بصورت چربیهای دور شکمی در بسیاری از مردم خود را نشان می دهد, به گونه ایکه باعث رنجش افراد دارای اضافه وزن می شود.

شکم بند لاغری و ورزشی

از جمله معظلات چربیهای دور شکمی می توان به هیکل نازیبا, فیت نشدن هر لباسی تا مشکلات قلبی و عروقی اشاره نمود. جهت برطرف کردن این معظل انجام فعالیتهای ورزشی مستمر بهمراه رژیم غذایی مناسب بهترین راه حل می باشد. در این بین لوازمی نیز وجود دارند, مانند شکم بندهای لاغری, که می توانند کمک زیادی جهت رسیدن به نتیجه دلخواه ما بکنند. شکم بندهای لاغری گونه ای از شکم بند ها می باشند که معمولا از جنس نئوپرن ساخته می شوند. اینگونه از شکم بندها بواسطه ضخامت و جنس آن زمانیکه به دور شکم بسته می شوند, میزان تعریق بدن را در فعالیتهای مختلف حتی در زمان استراحت نیز افزایش می دهند.

بیشتر بخوانید: تفاوت میان زانوبندهای جلو باز و جلو بسته

حال اگر قصد خرید شکم بند لاغری را دارید بهتر است بدانید که اینگونه از شکم بندها علاوه بر افزایش میزان تعریق بدن, باعث اصلاح و طرز صحیح قرار گرفتن ستون فقرات کمر در حین فعالیتهای مختلف کاری و ورزشی می شود. از جمله مزایای استفاده از شکم بندهای لاغری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- افزایش قابلیت تعریق بدن بخصوص در ناحیه شکم

2- ساپورت کمر در حین فعالیتهای کاری و ورزشی

3- قابلیت استفاده در هز زمان و مکان

4- بهبود طرز قرار گیری بدن در زمان ایستاده و نشستن

5- کاهش سایز شکم در صورت استفاده منظم

 

تهیه کننده: فروشگاه لوازم ورزشی برنا اسپرت