خرید لوازم ورزشی از فروشگاه برنا اسپرت به سه طریق امکان پذیر می باشد:


1- خرید اینترنتی لوازم ورزشی


در این روش شما می توانید سفارشات خود را بصورت اینترنتی ثبت نمائید. لازم بذکر است که جهت خرید لوازم ورزشی در فروشگاه لوازم ورزشی برنا اسپرت, لازم نیست تا حتما یک حساب کاربری برای خود باز نمائید. البته می توانید جهت ثبت سفارش یک حساب کاربری در فروشگاه برای خود ایجاد نمائید.

سپس, بعد از انتخاب محصولات مورد نظر خود از گروههای محصولی مختلف و اضافه کردن آنها به سبد خرید, می توانید سایر مراحل ثبت سفارش مانند طریقه ارسال و نحوه پرداخت هزینه محصولات را به ترتیب انتخاب نمائید.

اگر سفارشات ثبت شده پیش از ساعت 16 در هر روز کاری ثبت شده باشند, در همان روز پردازش و به مرحله اجراء و ارسال خواهند رسید و محصول طی 48 تا 72 ساعت به مشتریان تحویل داده خواهد شد. در صورت ثبت سفارش پس از ساعت 16, در اولین ساعت روز کاری بعد, سفارشات پردازش و به مرحله اجراء در خواهند آمد. مشتریان عزیز می توانند جهت اطلاع از وضعیت سفارش خود در هر مرحله به پنل کاربری خود مراجعه کنند و سفارش خود را پیگیری نمایند. لازم بذکر است که پیش از ارسال محصولات جهت تائیدیه نهایی با مشتری جهت ارسال محصول تماس حاصل خواهد شد.


2- خرید تلفنی و ارسال فوری کالا


در این روش کافیست تا پس از برقراری تماس با فروشگاه محصول مورد نظر خود را به کارشناسان ما در میان بگذارید تا پس از مراحل ثبت سفارش و پرداخت, محصول در همان روز برای شما ارسال خواهد گردید.


3- خرید حضوری و برخورداری از تخفیف تا سقف 30 درصد


فروشگاه برنا اسپرت جهت مراجعه حضوری همه روزه تا ساعت 9 شب دایر می باشد و شما می توانید جهت خرید حضوری به فروشگاه مراجعه نمایند و تا سقف 30 درصد از تخفیف برخوردار شوند.